سخن هفته
{نجات} ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: خدایابه ماپایه ومایه ده//نجات از غم و قرص همسایه ده ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: حکیم قاسمی کرمانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: *پی نوشت: اگر من جای حکیم قاسمی بودم،نجات همسایه را هم از غم وقرص ازخدا می خواستم،فعلا نه دسترسی به حکیم هست ونه من شاعرم!!
آمار سایت
افراد آنلاین : 5
<==================> تعداد نوشته ها : 563
<==================> بازدید امروز : 1036
<==================> بازدید دیروز : 895
<==================> بازدید این هفته : 1036
<==================> بازدید این ماه : 10605
<==================> بازدید کل : 678500
<==================>
بایگانی

مثلا سفر نامه!/قسمت ششم

 

 

                                       باز هم سکوت

            پس از شام،ظا هرا خیارهای هندوانه مسلک وپنیر،کار خودشان را کردند وجمعیت۲۲نفره اتو بوس در سکوت وخواب فرو رفتند؛ به بیان دیگر،خواب وسکوت در جمعیت فرو رفتند!! که البته گاهی این سکوت وچرت همراهان  با صحبت و خنده برخی افرادمرفه وبی درد!!ویا کسانی که در تاریکی دنبال خیار،نمک، چای و… بودند،پاره می شد.

                             

                                جای خالی ودل پر!

 

   چون مسئولیت امور مالی برعهده خلیل ستاری گذاشته شده-قابل توجه آنهائی که با غیبتهای طولانی در جلسات هیئات مدیره،باعث وبانی این کار شدند!.در این سفر هم قرار بود آقایان بهروز قلی زاده،کوروش همراهی وآقا خلیل، به نمایندگی از هیئات مدیره، زحمت  امورغذائی جمع رابکشند.

                                      ————————————————-

  خبر عدم حضور بهروز برای جمع نگران کننده شد.آقا بهروز در سر وسامان دادن به مجلس ومحفل،شهره عام وخاص است.آقا خلیل می گفت:وقتی فهمیدم آقا بهروز نمی آید،دنیا روی سرم خراب شد!البته شدتش را من اضافه کرده ام! من کمی تا قسمتی به آقا خلیل دلگرمی دادم که تا آقا کورش هست به نگرانی نیازی نیست:چو کوی دوست هست،به صحرا چه حاجت است! آقا خلیل را با این حرفها دلگرم کردم تا در طول سفر گرسنه وتشنه دار فانی را وداع نکنیم!

                                                                                                      ادامه دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دانش آموختگان اسمرود