سخن هفته
وفا ^^^^^^^^^^ تاسپید،یکدست// وبازوانت بلند// وجودت،سپید،یکدست// با من می مانی// با تو می مانم// تاسیاه،// خاکستري،// تا مو هایت سپید،یکدست ^^^^^^^^^^^^ مایا دهش از بجنورد
آمار سایت
افراد آنلاین : 2
<==================> تعداد نوشته ها : 590
<==================> بازدید امروز : 154
<==================> بازدید دیروز : 420
<==================> بازدید این هفته : 574
<==================> بازدید این ماه : 9246
<==================> بازدید کل : 707160
<==================>
بایگانی

پیشنهاد

بازخوانی رمان «آمریکایی»

که رهبر انقلاب توصیه کردند

==========================================

==========================================

رمان «آمریکایی» اثر نویسنده مشهور آمریکا_ هاوارد فاست، روز دوشنبه ۲۴ مهر در استودیو ۲۳ معاونت صدا ضبط و برای پخش از ۶ تا ۱۲ آبان در کنداکتور برنامه «کتاب شب» رادیو تهران قرار گرفت.

رهبر معظم انقلاب در جلسه پرسش و پاسخ با مدیران و سردبیران نشریات دانشجویی در سال ۱۳۷۷، در بخشی از سخنان خود، به رمان «آمریکایی» و نویسنده آن اشاره کردند و فرمودند:  «من نمی‌دانم شما چقدر با وضع دموکراسی غربی و انتخابات آنجا آشنا هستید. کتابی هست که شما بعید است آن را مطالعه کرده باشید. این کتاب از یک رمان‌نویس معروف آمریکایی به نام هاوارد فاست است. بنده هم بعضی از کتاب‌هایش را دارم و خیلی از آنها را خوانده‌ام. او یک رمان‌نویس بسیار خوب است. کتابی دارد به نام «آمریکایی» که شرح حال شخصی است که مراحل رشد و تربیت و پیشرفت و دوره کلاس قضایی دیدن و قاضی شدن و بالاخره وارد مبارزات انتخاباتی شدن او، شرح داده شده است.

اجرای این بازخوانی را بهروز رضوی بر اساس کارشناسی و تلخیص و تنظیم رادیویی آن را محمدباقر رضایی  انجام داده است.

رمان «آمریکایی» در هفت قسمت ۲۰ دقیقه‌ای، از ششم تا دوازدهم آبان هر شب ساعت ۲۳:۳۰ با مدیریت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران روی آنتن می‌رود. علاقه‌مندان به شنیدن آثار برتر ادبیات ایران و جهان  می‌توانند این برنامه را علاوه بر دستگاه‌های سنتی رادیو، از طریق سایت رادیو تهران، شبکه ایران صدا و  اپلیکیشن تلفن همراه رادیو بشنوند و برای در اختیار داشتن برنامه‌های قبلی کتاب شب به بخش چند رسانه‌ای سایت رادیو تهران مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دانش آموختگان اسمرود