سخن هفته
تفاوت...! <:::::::::::::::::::::::::> مردمی که می خواهند کشورشان یک شبه و در عهد یک پادشاه یا یک رئیس جمهور به بهشتی توسعه یافته تبدیل شود، نه هرگز توسعه خواهند یافت و نه زمینه های رفتن به بهشت را آماده می کنند. مردم انگلستان در طول هزار سال پادشاهی کشورشان، تنها یک شاه را کشته اند، آن هم با محاکمه رسمی و علنی و با امضای نمایندگان پارلمان. و ما در طول سیصد سال گذشته هر ۲۵ سال یک بار، یک شاه را کشته ایم یا فراری داده ایم ،یا دق مرگ کرده ایم یا تبعید،راستی تفاوت در شاهان ما بوده است یا در مردمان ما؟! <:::::::::::::::::::::::::> نقل قول از نویسنده است که متاسفانه نامش را ثبت نکرده ام.
آمار سایت
افراد آنلاین : 3
<==================> تعداد نوشته ها : 439
<==================> بازدید امروز : 422
<==================> بازدید دیروز : 560
<==================> بازدید این هفته : 422
<==================> بازدید این ماه : 7082
<==================> بازدید کل : 548769
<==================>
بایگانی

مثلا سفر نامه!/ قسمت دوم

             دوشنبه شلوغ!

قرار حرکتمان ساعت ۸شب از مسجد خلخالی های شهرک گلستان بود.رئیس ومعاون موسسه ی خیریه با بهانه های موجه!!قبلا رفته- نه،در رفته بودند!من با مشکلات فراوان،۳۰/۷ خودم را به مسجد رساندم.طبق معمول،حاجعلی فتح اللهی و پسران وحاج آقای ما،قافله سالار بودند وحی وحاضر.

 نگران جمع اندکمان بودیم واتوبوس خالی آقا فرهنگ ستاری که اندک اندک جمع مستان رسیدندو…

  خانواده آقای ستاری ماشاء الله خودشان یک لشکر بودند ووقتی رسیدند،دلگرم شدیم.آخرین نفرمان آقای نعمت طاهری بود که رسید وبسم الله را گفتیم وسفر آغاز شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دانش آموختگان اسمرود