سخن هفته
ازدروغ تا حقیقت! ^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^ گویند روزی عبدالله امیر انتظام-ریاست کل شرکت نفت ایران به محمد رضا شاه گفته بود: شما زمان پدر مرادیده اید،روزگار مرا هم که می بینید مردم امروز راحت هستند،یا آن روز راحت بودند؟ انتظام گفته بود: یک فرق کوچک در میان هست؛پدر شما دروغ را نمی توانست تحمل کند وشما حقیقت را نمی توانید تحمل کنید! و همین حرف کافی بودکه انتظام را از ریاستش کنار بگذارند. البته می گویند: همین حرف،بعد از انقلاب اسلامی،موجب نجات انتظام از گرفتاری های تحکیم سلطنت وتثبیت دیکتاتوری هم شده بود! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ منبع:هزارستان/دکتر محمد ابراهیم باستانی پاریزی ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
آمار سایت
افراد آنلاین : 4
<==================> تعداد نوشته ها : 640
<==================> بازدید امروز : 197
<==================> بازدید دیروز : 770
<==================> بازدید این هفته : 4057
<==================> بازدید این ماه : 10147
<==================> بازدید کل : 800120
<==================>
بایگانی

جلسه…

جلسه اعضای هیات مدیره

موسسه خیریه شهدای اسمرود

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 جلسه در دفتر آقای انامپور ، با حضور ۵ نفر از اعضا تشکیل و ضمن تبریک سال جدید و تشکر از عزیزانی که کمک مالی کردند و یا در صحنه عملیات درختکاری حضور فعال داشتند، پس از بحث و بررسی، موارد زیر به تصویب رسید:

ا- از آنجا که راه محور توسعه است، شن ریزی مسیرجاده اسمرود بر اساس موافقت رییس اداره راه خلخال -آقای قربانی، عملیاتی خواهد شد (مذاکره مجدد آقای انامپور با آقای قربانی). با حضور آقای رحمان ستاری، جهت مدیریت محلی عملیات شن ریزی با همکاری اهالی ساکن روستای اسمرود و عزیزانی که در خلخال ساکن هستند، این مهم اجرایی می شود.

۲- آبیاری نهال های چشمه اورتمه به دو صورت مطرح شد:

اول پرکردن منبع آب نصب شده بصورت دستی و آبیاری قطره ای با استفاده از سیستم لوله کشی که هنگام کاشت نهال تعبیه شده است.

دوم آبیاری با خریداری و استفاده از موتور پمپ آب جهت انتقال آب چشمه به تانکر. مقرر شد آقای رحمان ستاری مسئول این کار باشد (از نیروهای محلی مثل آقای محمدی هم کمک گرفته خواهد شد)  پس از امکان سنجی و بررسی قیمت، نتیجه  به هیات مدیره اعلام می شود..

۳-در مورد مدیریت بهینه گروه تلگرامی اسمرود و پرهیز از طرح مسایل سیاسی و …  و نیز به منظور انسجام بیشتر  گروهی، چهار نفر از عزیزان بشرح زیر در شورای مدیریت گروه مشخص شدند که از بین خود یک نفر را بعنوان مدیر بر می گزینند.

-آقای ذوالفقار ستاری

- آقای هوشنگ اسدیان

- آقای سید عسگر عظیمی

- آقای محمدولی سهرابی

۴-در باره استفاده از حقابه اهالی، طبق قوانین رایج و قواعد موجود از قدیم الایام بر حسب برخورداری از سطح زمین و باغات در روستا عمل خواهد شد. ریز موارد در جلسه ای که شعبه خلخال موسسه تدارک خواهد دید، مشخص می شود.

۵-میزان کمکهای جمع آوری شده و هزینه ها به تفکیک توسط آقایان فرامرز سهرابی و منصور انامپور در سایت آفتاب اسمرود و تلگرام اعلام می گردد. همچنین کمکهای لازم برای اجرای عملیات شن ریزی و آبیاری نهال های چشمه و نهال های مسیر جاده اسمرود جهت مشارکت مالی عزیزان ارائه خواهد شد.

۶-مقررشد،نگارش خاطرات رزمندگان اسمرود با سرعت و نظم بیشتری پیگیری شود (گروه تدوین؛ آقایان :رحمان ستاری، محمدولی سهرابی، ذوالفقار ستاری).

۷- مقدمات برگزاری نمایشگاه فرهنگی در اسمرود فراهم گردد (به مدیریت آقای رحمان ستاری).  :::::::                   :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::>

هیات مدیره “موسسه خیریه شهدای اسمرود”

One Response to جلسه…

  • الله بخش عسگری اسمرود says:

    باعرض سلام و احترام وتبریک عید بزرگ رسالت حضرت رسول ص ، از زحمات همه عزیزان دست اندرکار ، در امور ات و آبادانی روستای زیبای اسمرود از جمله ایجاد فضای سبز (درختکاری) وخدمات دیگر تقدیر وتشکر
    نموده ، موفقیت همهء بزرگواران را از درگاه خداوند متعال خواستارم

    الله بخش عسگری اسمرود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دانش آموختگان اسمرود