سخن هفته
تفاوت...! <:::::::::::::::::::::::::> مردمی که می خواهند کشورشان یک شبه و در عهد یک پادشاه یا یک رئیس جمهور به بهشتی توسعه یافته تبدیل شود، نه هرگز توسعه خواهند یافت و نه زمینه های رفتن به بهشت را آماده می کنند. مردم انگلستان در طول هزار سال پادشاهی کشورشان، تنها یک شاه را کشته اند، آن هم با محاکمه رسمی و علنی و با امضای نمایندگان پارلمان. و ما در طول سیصد سال گذشته هر ۲۵ سال یک بار، یک شاه را کشته ایم یا فراری داده ایم ،یا دق مرگ کرده ایم یا تبعید،راستی تفاوت در شاهان ما بوده است یا در مردمان ما؟! <:::::::::::::::::::::::::> نقل قول از نویسنده است که متاسفانه نامش را ثبت نکرده ام.
آمار سایت
افراد آنلاین : 3
<==================> تعداد نوشته ها : 443
<==================> بازدید امروز : 611
<==================> بازدید دیروز : 817
<==================> بازدید این هفته : 2293
<==================> بازدید این ماه : 8953
<==================> بازدید کل : 550640
<==================>
بایگانی

پلی میان دل وکوچه

 

عبد الحسین همراهی

=============

آرزوی بهروزی برای عزیزان بریده ازهرعزیزی، دور افتاده از هر سن ومکا نی، سنی که تمام هستی هرکسی تادم لبیک حق، لذیذترین ها برای اوست، مکانی که تصویرها وتصویرگری هایش خارج از تصور هر عقل واندیشه ای است،بیایید تلنگری بر آغازین نفس کشیدن هامان ودرک کودکانه یمان از جاپای کودکیمان بزنیم وازدورهم که شده، پلی برمیان دل و کوچه های خاکی خانه یمان بزنیم ویادی از شیرینی ها ی عیدانه مان بکنیم.

 

سلام آقای همراهی،به یاد همان روزها، فقط خاطرات کودکی هایمان را مصور می کنم ومی روم خانه تکانی؛ چشمتان روز بد نبیند،چه دردسری دارد این خانه تکانی، حتما تجربه کرده اید واهل دل هستید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دانش آموختگان اسمرود